“Telefonumda kullanabileceğim en iyi YouTube-MP3 dönüştürücü uygulaması hangisidir?”
Eğer siz de YouTube-MP3 dönüştürücüsü indirmeyle ilgili benzer bir soruyla buraya geldiyseniz, doğru yere gelmişsiniz demektir. Her gün milyonlarca kullanıcı en sevdikleri şarkıları dinlemek için YouTube uygulamasını veya internet sitesini ziyaret etmektedir. Ancak, en sevdiğiniz şarkıları kaydetmenize olanak tanıyacak YouTube-MP3 dönüştürücü uygulaması kullanarak bu zorluğun üstesinden gelebilirsiniz. Burada herhangi bir Android veya iOS cihaz için en iyi YT-MP3 indirme seçeneklerini bulacaksınız.
Part 1. YouTube’dan MP3 İndirmek İçin 5 Yol
Part 2. YouTube-MP3 Dönüştürücü Uygulaması Nasıl Kullanılır

Part 1. YouTube’dan MP3 İndirmek İçin 5 Yol

1.Android için Snappea

Snappea, ücretsiz olarak herhangi bir Android cihazında kullanabileceğiniz YT-MP3 indirme uygulaması geliştirmiştir. YouTube’dan MP3 dönüştürmesi yapmanızı sağlayak hızlı ve kullanıcı dostu bir çözüm sunmaktadır.

  • YouTube MP3 dönüştürücüsünü indirmek tamamen ücretsizdir ve root erişimi gerektirmez.
  • Herhangi bir YouTube videosunu URL’si ile beraber yükleyebilir veya anahtar kelimeleri girerek arayüzü üzerinde bulabilirsiniz.
  • YT-MP3 dönüştürücü videoları kaydederken MP4 veya MP3 şeklinde ve farklı boyutlarda kaydetmeye ilişkin seçenekler sunar.
  • Ayrıca ses dosyanızı kullanabilmek için tercih edilen bit rate’i (128 veya 320 kbps gibi) seçebilirsiniz.
  • Bu MP3 dönüştürücü uygulamasının diğer özellikleri ise gece modu ve resim-içinde-resim modudur.

YouTube-MP3 dönüştürücü
İndir

2.YouTube Video Downloader

İsminden de anlayacağınız gibi bu uygulama YouTube’dan direkt olarak video indirmenize olanak tanır. Bunun için tüm yapmanız gereken indirmek istediğiniz YouTube videosunun URL’sini girmek.

3.Easy Downloader Pro

Bu uygulama, YouTube’dan videoları MP3 şeklinde ücretsiz olarak indirmenizi sağlayan hafif bir programdır. Unutmayın ki bu bu YT-MP3 dönüştürücünün ücretsiz versiyonu reklam içerecektir. PRO sürümünü edinmek için az bir miktar ödeme yapmanız gerekmektedir.

4.Tube

Bir çok insan YouTube’dan videoları MP3 şeklinde indirmenizi sağlayan bu iOS uygulamasını bilmiyor. App Store’da bulunmadığı için, iPhone kullanıcıları bu YouTube MP3 dönüşürücüsünü üçüncü parti kaynaklardan indirmek zorundadırlar.

5.YouTube Tools

Son olarak, YouTube’dan videoları MP3 olarak ücretsiz bir şekilde indirebilmek için Cydia Tweak’ten yardım alabilirler. Tweak yüklendikten sonra, modifiye edilmiş YouTube uygulamasında gezinip, dosyaları MP4 veya MP3 formatlarında kaydedebilmek için aşağıdaki indirme ikonunu kullanabilirler.

Part 2. YouTube-MP3 Dönüştürücü Uygulaması Nasıl Kullanılır

Android kullanıcıları Snappea YouTube MP3 dönüştürücüsünden aşağıda anlatıldığı şekilde yararlanabilirler:

Adım 1: Android için Snappea’yı İndirin

Bu YT-MP3 dönüştürücüye sahip değilseniz, ilk yapmanız gereken Snappea’nın internet sitesine girip, uygulamayı indirmek. Bunun için telefonunuzun güvenlik ayarlarında üçüncü partilerden uygulama indirmeye izin verildiğinden emin olmanız gerekmektedir.
YouTube-MP3 dönüştürücü

Adım 2: Herhangi bir YouTube Videosunu Aratın

Şimdi en iyi YouTube-MP3 dönüştürücü uygulamasını açıp arama çubuğuna anahtar kelimeleri girip videoyu aratabilirsiniz. Eğer isterseniz, YouTube videosunun URL’sini direkt olarak girebilirsiniz.YouTube-MP3 dönüştürücü

Adım 3: YouTube videosunu MP3’e Dönüştürün

İstediğiniz videoyu bulduktan sonra, küçük resme tıklayın, Snappea’nın ortam yürütücüsünde çalıştırın. Son olarak kaydetmek için indirme ikonuna tıklayın ve hedef format olarak “MP3” seçimi yapın.
YouTube-MP3 dönüştürücü

İşte bu kadar! Bu talimatları takip ederek, Snappea YouTube-MP3 dönüştürücüsünü ücretsiz olarak istediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

PC ve iPhone kullanıcıları için Snappea Online Downloader‘a gidin.

on Mar 15, 2021

Diğer Araçlar