YouTube, milyonlarca farklı türde filmi bünyesinde barındıran dünyanın en büyük video paylaşma platformu. Bazen YouTube’dan bilgisayar ve telefonumuza daha sonra çevrimdışı olarak izleyebilmek için film indirmek istediğimiz olabilir. Bunu yapabilmek için herhangi bir güvenilir YouTube çevrimiçi film indirici çözümüne başvurmanız gerekmektedir. Ayrıca en iyi ücretsiz çevrimiçi YouTube film ffindiricisini bulmak istiyorsanız, aşağıdaki seçenekleri keşfedebilirsiniz.

Part 1. En Popüler YouTube Çevrimiçi Film İndiricile
Part 2. Sanappea ile YouTube’dan Nasıl Film İndirilir

Part 1. En Popüler YouTube Çevrimiçi Film İndiriciler

1.Snappea Çevrimiçi İndirici

Snappea çok büyük ihtimalle ücretiz olan ve herhangi bir tarayıcıdan ulaşılabilen en iyi çevrimiçi YouTube film indiricisidir.

  • Herhangi bir ödeme yapmadan Snappea aracılığı ile YouTube’dan film indirebilirsiniz.
  • Kullanıcılar direkt olarak filmin YouTube URL’sini Snappea’ya girebilir.
  • Eğer isterseniz, Snappea üzerinden YouTube’dan indirmek istediğiniz filmi aratabilirsiniz.
  • YouTube Çevrimiçi Film İndirici dosyayı kaydedebilmeniz için farklı formatlar ve çözünürlükler sunacak.
  • Snappea’yı kullanarak YouTube’dan çevrimiçi 720p, 1080p, 2k vb çözünürlüklerde film indirebilirsiniz.

çevrimiçi YouTube film indiricisini

2.Y2Mate

YouTube’dan çevrimiçi olarak film indirmek istiyorsanız, Y2Mate’in sitesine girebilirsiniz. Bu çevrimiçi film indiriciyi YouTube’da kullanmak için videonun linkini girmeniz gerekiyor. Daha sonra program linki otomatik olarak işleyecektir.

3.YMP4

İsminden de anladığınız gibi bu YouTube çevrimiçi film indirici programı videoları MP4 formatında kaydedebiliyor. Çok fazla formatı ve çözünürlüğü desteklememesine rağmen ücretsiz olarak temel ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

4.Ddownr

Bu çevrimiçi video indirici YouTube için oldukça sorunsuz çalışan çevrimiçi bir video indiricidir. Bilgisayarınıza çevrimiçi olarak bir YouTube dosyası indirmek istiyorsanız, videonun linkini kopyalamalı ve Ddownr’a girmelisiniz.

5.BitDownloader

Son olarak, bu kullanıcı dostu YouTube HD Film indirme çözümüne başvurabilirsiniz. Bu internet tabanlı uygulama sayesinde YouTube’dan çevrimiçi olarak HD dahil olmak üzere bir çok çözünürlükte video indirebilirsiniz.

Part 2. Sanappea ile YouTube’dan Nasıl Film İndirilir

Eğer snappea gibi ücretsiz ve güvenilir bir çevrimiçi YouTube film indirme programını kullanıyorsanız, o zaman istediğiniz kadar videoyu YouTube’dan kaydedebilirsiniz. Snappea YouTube Çevrimiçi Film İndirici şu şekilde çalışır.

Adım 1: Film Linkini Edinin (isteğe bağlı)

İlk önce, YouTube’un uygulamasına veya internet sitesine girip istediğiniz filmin URL’sini panoya kopyalayın.

Adım 2: Snappea’da filmi seçin

Harika! Artık Snappea YouTube çevrimiçi film indiricinin internet sitesine gidip kopyalanan videonun linkini girebilirsiniz. İsterseniz anahtar kelimeleri girip, YouTube’dan sonuçları edinip, bir video seçebilirsiniz.

çevrimiçi YouTube film indiricisini

Adım 3: YouTube’dan Çevrimiçi Olarak Bir Dosya İndirin

Snappea videoyu işledikten sonra, dosyayı kaydedebilmeniz için size farklı formatlar ve çözünürlükler sunacaktır. Tercih ettiğiniz seçenekleri seçtikten sonra dosyayı indirebilmek için “İndir” tuşuna tıklayın.
Gördüğünüz gibi, Snappea’nın yardımıyla YouTube’dan çevrimiçi film indirme işlemini ücretsiz olarak kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

çevrimiçi YouTube film indiricisini

çevrimiçi YouTube film indiricisini

on May 30, 2021

Diğer Araçlar