YouTube’da film, müzik, rehber videolar dahil olmak üzere kullanıcılarının sayısız miktarda içerik görüntülemesine yardımcı olan bir çok video barındırmaktadır. Ancak, kullanıcı olarak, bu videoları Android telefonunuza indiremezsiniz. YouTube videolarını kaydedebilmek için bir YouTube film indiriciye ihtiyacınız var. Aşağıda YouTube’dan film indirmenize olanak tanıyan uygulamaların bir listesini yaptık. YouTube linkiyle beraber nasıl film indirebileceğinizi merak ediyorsanız okumaya devam edin.
Part 1. En İyi 5 Ücretsiz YouTube Film İndirme Uygulamaları
Part 2. YouTube Film İndirici Nasıl İndirilir

Part 1. En İyi 5 Ücretsiz YouTube Film İndirme Uygulamaları

1.Android için Snappea

Android için Snappea, YouTube filmlerini ücretsiz indirmek için en iyi uygulamadır. Bu uygulamayı kullanarak istediğiniz kadar filmi ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  • Snappea uygulaması, YouTube, Instagram, Facebook vb platformlarla bir arada çalışmaktadır. Tüm bu platformlar üzerinden video indirebilirsiniz.
  • Uygulama videoları farklı formatlarda kaydetmenize olanak tanır. İsterseniz, MP3 halinide istenen kalitede indirebilirsiniz.
  • Bu platformda birden fazla işi aynı anda yapabilmek gerçekten harika bir özellik. Snappea’yı kullanırken başka uygulamaları da kullanmanızı sağlayan resim-içinde-resim özelliğini bünyesinde barındırmaktadır.
  • Uygulama aynı zamanda karanlıkta çalışırken aktif hale gelen bir gömülü gece moduna sahip. Bu sayede göz yorgunluğunun önüne geçebiliyor.

YouTube film indiriciye
İndir

2.Keepvid

Çevrimiçi bir platform olan KeepVid’i kullanabilir veya uygulamasını indirebilirsiniz. Her iki durumda da farklı formatlara dönüştürmek ve videoyu Android telefonunuza kaydedebilmek için YouTube linkini kopyalayıp yapıştırmanız gerekmektedir.

3.Videoder

Videoder, hem Android hem de iPhone kullanıcıları için olan bir uygulamadır. Tüm yapmanız gereken internet sitesinden uygulamayı indirmek, YouTube URL’sini kopyalamak ve medyayı Android veya iPhone cihazınıza indirmek.

4.iDownloader

IDownloader sayesinde YouTube’dan iPhone’unuza indirme sağlayabilirsiniz. Uygulama, minimal özelliklere sahiptir ve videoları iPhone’unuza kolaylıkla indirmenize olanak tanır.

5.YouTube Film İndirici

YouTube Film İndiriciyi linkten indirebilirsiniz. Bu adımdan sonra, uygulama filmleri MP3, MP4, AVI vb formatlarda indirmenize olanak tanır.

Part 2. YouTube Film İndirici Nasıl İndirilir

Android için Snappea, YouTube’dan video, film indirmenin en iyi yoludur. Bu nedenle bu uygulamanın nasıl çalıştığını aşağıda detaylı bir şekilde açıkladık. Okumaya ve keşfetmeye devam edin.

Step 1: YouTube Film İndirme Yazılımı

Snappea’yı YouTube’dan video veya film indirmek için kullanmak istiyorsanız uygulamasını indirip kurmanız gerekiyor. İşe link. Telefonunuzun tarayıcısını açın, linke tıklayın ve APK dosyasını indirin.
APK’yı telefonunuza indirdikten sonra, tıklayın ve yüklemenin tamamlanmasını bekleyin. Yükleme işleminden sonra, Snappea uygulaması otomatik olarak açılacaktır.
Artık kullanmaya başlayabilirsiniz.
Not: Eğer APK’yı indirirken bir sorunla karşılaşırsanız, telefonunuzun Güvenlik Ayarlarını kontrol etmelisiniz. Snappea’nın APK’sını indirebilmek için bilinmeyen uygulamaların indirilmesi ayarını aktif hale getirmeniz gerekmektedir.
YouTube film indiriciye

Step 2: YouTube Tam Film İndirme

Platform üzerinde, istediğiniz filmi aratabilirsiniz. Filmin anahtar kelimesini girin ve indirmek için aratın.
YouTube’a Snappea’daki “Daha Fazla” seçeneğinden de erişebilirsiniz. Burada indireceğiniz filmi aratabilirsiniz.
İhtiyacınız olan videoyu bulduktan sonra, indirme okuna tıklayın. Ekranınızda belirecektir. Bir sonraki adımda tüm kalite ve çözünürlük ayarlarını göreceksiniz. İlgili seçenekleri seçin ve filmi Android cihazınıza indirin.
YouTube film indiriciye
İndirdiğiniz filmler telefonunuzdaki “Dosyalarım” klasöründe bulunacaktır.
Android için Snappea kullanımı en kolay uygulamadır. Sınırsız eğlence için şimdi indirin.
YouTube film indiriciye

PC ve iPhone kullanıcıları için Snappea Online Downloader‘a gidin.

on Mar 15, 2021

Diğer Araçlar