Kişisel çevrimdışı müzik koleksiyonu oluşturmayı seven herkes için YouTube MP3 müzik indirici kullanmadan her gün çıkan yeni şarkılar bulmak oldukça zor hale geldi. En son çıkan şarkıların tümüne sahip olan ve bunları dolar ödemeden telefonunuza indirebileceğiniz uygulama bulmak oldukça zorlaşıyor. Bu nedenle, bu zamanlarda ihtiyacınızı karşılamak için, en son koleksiyonu bulunan bu tür birkaç YouTube MP3 müzik indirici nin bir listesini oluşturduk .
Bölüm 1: En iyi Müzik MP3 Müzik İndirme YouTube Uygulaması Hangisidir
İpucu: Android için Snappea Kullanarak Ücretsiz Müzik Nasıl İndirilir
Bölüm 2: Bazı Yasal Ücretsiz Müzik İndirme Siteleri

Bölüm 1: En iyi MP3 Müzik İndirme YouTube Uygulaması Hangisidir

Piyasada şu anda çok sayıda müzik indirme sitesi ve uygulaması var. Bununla birlikte, herhangi bir kötü amaçlı yazılım tehdidinden arınmış ücretsiz bir YouTube şarkı indirme mp3 uygulaması bulmak ve ücretsiz hizmet adına her türlü dolandırıcılıkla karşılaşmak hala yorucu bir iştir. Böylesine karmaşık bir senaryoda, size Android için en iyi YouTube MP3 müzik indirici uygulamalarının bir listesini oluşturduk. Bu uygulamalar size her tür müzik indirme ihtiyacınızı karşılayacak çeşitli özellikler sunar. Tüm bu uygulamalar, bir YouTube müzik videosunu sese dönüştürmek için benzer bir teknoloji kullanır. Android için Snappea dönüştürme işlemini otomatik olarak yapar ve görevinizi kolaylaştırır, diğer birkaçı ise ekstra çaba ister.
Öyleyse, tüm bu uygulamaları gözden geçirin ve en iyi seçiminize kendiniz karar verin.

1: Snappea for Android

Android için Snappea, şüphesiz piyasadaki en iyi ücretsiz YouTube mp3 şarkı indir uygulamalarından biri olduğundan listemizin en başında yer alıyor. Uygulamada herhangi bir güçlük çekmeden gezinmenize olanak tanıyan basit ama etkileşimli kullanıcı arayüzü ile en sevilen şarkıları hızlı bir şekilde indirmek isteyen kullanıcıların tercihi olmuştur. Size ücretsiz müzik indirebileceğinizi iddia edip cihazınıza virüs sokan diğer programların aksine Android için Snappea, her türlü zararlı virüs veya dosyadan tamamen bağımsız olarak indirme işlemi gerçekleştirir. Ayrıca Tiktok, Like, Whatsapp, Instagram, vb. gibi diğer uygulamalardan şarkı veya video indirmek istiyorsanız, Android için Snappea da bu amaç için en iyi uygulamadır.
Android için Snappea Uygulamasının Özellikleri:

  • Video ve müzik yayınlamanıza ve indirmenize olanak tanır.
  • Video ve müzikleri her formatta ve her kalitede indirebilirsiniz.
  • YouTube, Instagram, Tiktok, Like vb. çeşitli uygulamalardan müzik ve video indirmenize izin verir.
  • Müzik ve Videoların İndirilmesi ve Yayınlanması tamamen ücretsizdir.

YouTube şarkı indirme mp3
İndir

2: Videorder

Videoder, YouTube’dan müzik indirmek istediğinizde son derece kullanışlı bir uygulamadır. Videorder hakkındaki en iyi şey Android, Windows ve iOS desteklemesidir. Bu, YouTube’dan videoları herhangi bir cihazınıza indirebileceğiniz anlamına gelir. Videoder, çok sayıda uygulama ve web sitesinden video ve müzik indirmenize izin verir ve bunu da ücretsiz olarak sağlar. Üstelik Virüs ve Kötü Amaçlı Yazılım tehditlerinin bulunmadığı güvenli bir yoldur. Yani, Android ve iOS için başka bir harika ücretsiz müzik indirme uygulaması kullanmak istiyorsanız, Videorder tam size göre.

3: Vidmate

Vidmate çok popüler bir ücretsiz YouTube müzik MP3 indir uygulamasıdır. Diğer uygulamalarla benzer şekilde, size en yeni ve en güncel müzik koleksiyonunu sağlamak için videoyu sese dönüştürme tekniğini kullanır. Vidmate, cihazınıza ücretsiz olarak sınırsız şarkı ve video indirmenize izin verir. Vidmate aracılığıyla, YouTube ve diğer çeşitli akış sitelerini Instagram, Facebook, DailyMotion vb.bulunan tüm şarkıları ve videoları ve indirebilirsiniz. Vidmate ayrıca bir seferde birden fazla indirme yapabilmenizi sağlar. Bu eşzamanlı indirme özelliği sizi birçok güçlükten ve zaman kaybından kurtarır. Ayrıca, bir indirme işlemini yanlışlıkla iptal etmeniz durumunda, Vidmate onu tekrar devam ettirebilmenize olanak sağlar.

4: Tubemate

Tubemate, iyi bilinen bir YouTube MP3 müzik indirici uygulamasıdır. İndirdiğiniz videoları uygulamanın kendisinde çalıştırmanıza izin veren dahili bir oynatıcıya sahip olan bu programı birçok kişi tercih ediyor. Bununla birlikte, Tubemate uygulamasının bir dezavantajı, entegre bir dönüştürücünün olmamasıdır. Diğer birçok uygulamanın aksine, videodan sesi dönüştüremez ve size en yeni MP3 şarkılarını sağlayamaz. Tubemate uygulamasını kullanarak şarkıları ücretsiz olarak indirmek isterseniz Tubemate ile birlikte çalışabileceği ve videoları sizin için dönüştürebileceği uyumlu bir dönüştürücü indirmeniz gerekir. Bunun dışında Tubemate, böyle bir uygulamadan isteyeceğiniz tüm özelliklere sahiptir. Ücretsiz olarak sınırsız video indirmenize izin verir ve hepsini birlikte indirebilirsiniz.

5: Videobuddy

Videobuddy, listedeki programlar arasında en basit ara yüzlerden birisine sahiptir. Bu arayüzü kullanarak videoları arayabilir, yayınlayabilir ve indirebilirsiniz. Videobuddy, video akışı sırasında tüm reklamları engellemenizi sağlayan bir Adblock özelliğine sahiptir. Ve diğer tüm uygulamalar gibi, Videobuddy de YouTube üzerinden sınırsız ücretsiz müzik indirmenize izin verir. Müzik videosunu seçersiniz ve Videobuddy onu sizin için sese dönüştürecektir. Ancak Videobuddy, şarkıların bit hızı kalitesine gelince seçim yapabileceğiniz çok az seçenek sunuyor. Mevcut seçenekler yalnızca 70kbps ve 128kbps’dir.
İşte yukarıdaki ürünleri karşılaştırmak için bir liste.

İpucu: Android için Snappea Kullanarak MP3 YouTube Şarkı İndir

Android için Snappea ücretsiz bir YouTube müzik indirme uygulamasıdır ve müzik videosunu aramak ve şarkıyı indirmek için uygulamada gezinebilirsiniz. Android için Snappea uygulaması şık ve kolaydır, bu yüzden herkes bunu önermektedir. Diğer müzik indirme programları veya internet sitelerinde kötü amaçlı yazılımlar ve eklentiler bulacaksınız. Ancak, Android için Snappea, tamamen ücretsiz olsa bile sizi reklama boğmaz, aynı zamanda her türlü kötü amaçlı yazılım veya virüs taşımaz.
Android için Snappea kullanarak ücretsiz müzik indirmek için aşağıdaki adımları uygulayın:

Adım 1: İndir ve Kur

Yapmanız gereken ilk şey, telefonunuzdaki herhangi bir tarayıcı üzerinden Android için Snappea resmi web sitesine girerek, Android için Snappea’yı cihazınıza indirmektir. İnternet sitesinin ana sayfasında bulunan “Download” tuşuna basın. Eğer tarayıcınız indirme işlemi ile ilgili birşey sorarsa “Yes/Evet” tuşuna basın. İndirildikten sonra, yükleme işlemini başlatmak için tarayıcınızın İndir sekmesindeki indirilen dosyayı tıklayın. Android’inizin kurulum sekmesindeki “Install/Yükle” seçeneğine tıklayın ve gerekli izinleri verin.
YouTube şarkı indir mp3

Adım 2: Ücretsiz Müzik Video Aratmak

Android için Snappea uygulamasını açtığınızda, uygulamanın Ana Sayfa sekmesinin üstünde bir Arama Çubuğu bulacaksınız. Arama Çubuğuna tıklayın ve indirmek istediğiniz şarkının ismini girin. Şimdi, uygulama YouTube içerisinde indirmek istediğiniz şarkının müzik videosunu arayacak. Arama tamamlandığında, sonuçlar sayfasında listelenen şarkının müzik videosunu göreceksiniz.
YouTube sarki indir mp3

Adım 3: Ücretsiz Müzik İndir

Şarkının müzik videosunu bulduktan sonra tek yapmanız gereken, “Aşağı Ok” ile işaret edilen videonun önündeki “İndir” düğmesine tıklamaktır. İndir düğmesini tıkladığınızda, “Müzik” ve “Video” için çeşitli indirme kalitelerine sahip bir sekme göreceksiniz. Şarkıyı indirmek için, “Müzik” bölümünün altında tercih edilen bir indirme kalitesi seçmeniz ve ardından ortaya çıkan indirme düğmesine tıklamanız gerekir. Bu şarkıyı ücretsiz indirecektir.
mp3 YouTube müzik indirme
Bonus: Tiktok, Beğen, Instagram veya Facebook gibi başka bir uygulamada duyduğunuz şarkıları indirmek istiyorsanız, Android için Snappea sadece müzik indirme için bir araç olduğu için bunu da yapabilirsiniz. Tüm yapmanız gereken, Android için Snappea’daki “Ana Sayfa” sekmesinden listelenen çeşitli uygulamalardan birini seçmektir. Bu işlemden sonra istediğiniz şarkıyı indirebilir ve Android için Snappea’da seçili uygulamaya göz atabilirsiniz

Bölüm 2: Bazı Yasal Ücretsiz Müzik İndirme Siteleri

Şarkı indirmek için pek çok web sitesi olmasına rağmen, hepsi yasal değildir. YouTube ücretsiz müzik indirme uygulamaları ve internet sitelerinin çoğu size şarkıların korsan kopyalarını sağlarlar. Ancak, tamamen yasal olan bazı ücretsiz müzik indirme uygulamaları vardır. Size YouTube ücretsiz şarkı indirme olanağı sunarken çirkin bir numara yapmazlar.

1: Prime Music

Prime Music, bir Amazon uygulamasıdır. En iyi mp3 müzik indirme programı ve uygulamalardan biridir. Prime Music uygulamasında sınırsız bir şekilde şarkılara erişmek ve indirmek için en üst düzey bir aboneliğe ihtiyacınız olsa da, bu abonelik kapsamında istediğiniz kadar şarkı indirmenize ve dinlemenize olanak tanır. Prime Music by Amazon, en büyük müzik koleksiyonlarından birine sahiptir ve müziğinizin akış kalitesini de kontrol etmenizi sağlar.

2: Play Music

Prime Music’e benzer şekilde Play Müzik, Google’ın sunduğu ücretsiz bir müzik indirme uygulamasıdır. Müzik koleksiyonu konusuna gelince, kimse Play Music uygulamasını yenemez. Size herhangi bir maliyet olmadan en son piyasaya sürülmüş popüler şarkılara ulaşmanızı sağlar. Bu uygulamada müzik akışınızı oluşturabilir ve onu da indirebilirsiniz. Ayrıca, Play Müzik’in tüm özelliklerine sınırsız erişim istiyorsanız, premium üyelik almanız gerekmektedir.

3: SoundCloud

SoundCloud, hiç şüphesiz ücretsiz müzik indirmek için en iyi yasal sitelerden biridir. Şüphesiz ki şarkı koleksiyonu en büyük ve en iyisidir. Popüler olmasının arkasındaki ana neden, açık bir topluluk olması ve herhangi bir kullanıcının buradan şarkı yükleyebilmesi veya indirebilmesidir.Çok popüler olanlar sanatçılar da dahil olmak üzere Soundcloud a şarkı yükleyen çok sayıda sanatçı bulunmaktadır.

4: Sound Click

Listedeki diğer bir uygulama ise Sound Click müzik uygulamasıdır. Sound Click, listedeki diğer bazı uygulamalar kadar popüler ve büyük olmamasına rağmen harika müzikler dinlemenizi sağlayacak kadar iyidir. Sound Click, ücretsiz olarak müzik akışınızı oluşturmanızı ve indirmenizi sağlar. Ancak, ücretsiz indirme seçeneği yalnızca yükleyici tarafından etkinleştirilebilir. Belirli bir miktarda ücret ödeyerek, ücretli veya ücretsiz müzik satın alabilirsiniz. Ayrıca burada müziğin telif haklarını da satın alabilirsiniz.

5: Sound Owl

Sound Owl, müziklerin dinlenmesi ve indirilmesi için size birçok seçenek sunuyor. Herkesin kendi şarkılarını yükleme ve paylaşma hakkına sahip olduğu bir uygulamadır. Sound Owl yeni tanınmış ve iyi bilinen sanatçıların şarkılarının bulunduğu bir koleksiyona sahiptir. Bu uygulama oldukça basittir ve beğendiğiniz şarkıları indirmek için arşivde gezinebilirsiniz.
Peki en iyi müzik indirme uygulaması hangisidir? Güncellenmiş yüksek kaliteli koleksiyonuyla sizi asla yarı yolda bırakmayan ve cebinizi boşaltmayan ve müzik indirmek için çeşitli olanaklar sunandır. Bu nedenle, Android için Snappea, “en iyi” etiketinin hakkını veren çok az sayıda MP3 müzik indirme uygulaması arasındadır. Android için Snappea ile müzik koleksiyonunuzu güncel tutabilirsiniz ve bunu hiç bir ücret ödemeden yapabilirsiniz.

PC ve iPhone kullanıcıları için Snappea Online Downloader‘a gidin.

on Jun 24, 2021

Diğer Araçlar